KONST / Litografier / Färglitografier 13535228
nr 1353 5228
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, 500-upplaga. Bladets mått: 30x23cm, oramade lösa blad
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:36:10
12/10 17:55:10
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström